برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۶/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فروش فرش به قیمت کارخانه فرش کاشان

فرش به قیمت کارخانه

کدام مکانی است که برای آرامیدن فراهم آمده باشد اما فرش نداشته باشد؟ در قدیم از فرش های دستباف و امروزه به دلیل توان اقتصادی مردم از فرش های ماشینی استفاده می شود. اما بسته به سلیقه و محل کاربرد این فرش، کیفیت و جنس و زیبایی فرش تعیین می گردد. انواع فرش ماشینی در بازار موجود است که قیمت های متفاوتی دارد. و ما نمی دانیم قیمت واقعی فرش را پرداخت می کنیم یا اینکه با مبلغ مورد نظرمان می توانیم فرشی بهتر با جنسی بهتر تهیه نماییم.
برای رفع این راه حل باید به دنبال مکانی باشیم که بتوانیم به آن اعتماد کرده و بتوانیم یک فرش به قیمت کارخانه فرش تهیه نماییم.

قیمت کارخانه فرش یعنی چه ؟
فرش ماشینی از جمله محصولاتی است که تنوع بالایی داشته و به تبع برندها و قیمت های متنوعی دارد. اما برخی سودجویان هستند که، فرش ماشینی را از درب کارخانه با قیمت مناسب از تولید کننده خریداری نموده و با سود مد نظر خودشان آن را به خریدار و متقاضی می فروشند.
اگر ما بدانیم که به چه منبعی می توانیم اعتماد کنیم به راحتی می توانیم از طریق آن منبع مورد اعتماد فرش ماشینی مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کرده و آن را با قیمت کارخانه خریداری نماییم.
امروزه بیشتر تولید کنندگان فرش به نفع خود و مشتری کار کرده و دست واسطه ها را از میان کوتاه کرده و به طور مستقیم با مشتری های خود ارتباط دارند. این ارتباط می تواند از طریق اینترنت یا از طریق مراجعه حضوری برای خرید فرش باشد. اما به هر حال نکته ی مهم این است که شما برای خرید فرش ، قیمتی بالاتر از آنچه در کارخانه عرضه می گردد، پرداخت نکنید و با خرید فرش به قیمت کارخانه فرش ، از خرید فرش خود راضی تر باشید.
بهترین فرش شناخته شده در ایران و جهان فرش کارخانه کاشان است. پس می توان از هر کجای ایران و جهان به خرید فرش با قیمت مناسب از کارخانه فرش ماشینی کاشان پرداخت .

فروش فرش ماشینی کارخانه کاشان
شهر کاشان پایتخت فروش فرش ماشینی جهان است و از جمله شهرهایی است که واحد های صنعتی تولید فرش ماشینی بسیاری دارد. به نوعی کاشان یک مرجع شناخته شده برای فروش فرش ماشینی است. به دلیل رقابت بالای صنایع تولیدی فرش ماشینی ، کارخانجات این شهر اقدام به فروش فرش به قیمت درب کارخانه نموده و تنها چیزی که می تواند باعث تفاوت این صنایع از هم شود، جنس و کیفیت ارائه شده در این کارخانجات است.
مسلما همه ی ما خرید ارزان را دوست داریم. اما بهتر از خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب ، خرید فرش ماشینی با جنس مناسب است . پس قبل از خرید از ویژگی های یک فرش ماشینی خوب آگاهی پیدا کنید، سپس به سراغ خرید فرش از کارخانه فرش بروید.
مطمئن شوید، این کارخانه فرش های ماشینی با کیفیت و ماندگار با قیمت مناسب به شما ارائه می دهد.

ویژگی های یک کارخانه فرش ماشینی مناسب
1- طرح و نقش در زیبایی و جلب توجه خریداران نقش اساسی ایفا می کند. پس شما باید بتوانید در میان محصولات کارخانه فرش کاشان انواع طرح های زیبا و اصیل را مشاهده نمایید.
2- تنوع محصولات فرش ماشینی از جمله ویژگی های مثبت است که هنگام انتخاب فرش ماشینی به خریدار کمک می کند.
3- تولید کنندگان فرش کاشان ، روزانه به فکر پیشرفت و توسعه ی طرح ها و نقش ها و به طور کلی محصولات تولیدی خود هستند، به همین دلیل فروش فرش به قیمت کارخانه به آنها کمک می کند از جاده ی رقابت با سایر تولید کنندگان به راحتی عبور کرده و در تولید طرح های جدید و رونق کسب و کار خود موفق تر عمل کنند.
پس پیدا کردن محل های عرضه فرش به قیمت کارخانه کار سختی نیست. و می توان تفاوت آنها را با سودجویان متوجه شد.

فرش به قیمت کارخانه بر چه اساس تعیین می گردد؟
منظور از قیمت کارخانه ، همان قیمتی است که به اصطلاح فرش ماشینی با آن هزینه تمام شده است. کارخانه ای که فرش را تولید کرده است بسته به فاکتورهایی که با آن فرش ماشینی را تولید کرده است، بر روی فرش خود قیمت می گذارد. و دلیلی ندارد قیمت فرشها در بازار با یک طرح و نقش یکسان باشد. بلکه ماشین بافت و جنس الیافی که در آن به کار رفته است، در قیمت تمام شده تاثیر گذار است.
پس قیمت تمام شده فرش عبارت است از :
 دستگاه بافت فرش ، هزینه ی کارگرانی که روی فرش کار می کنند، میزان مواد و نوع موادی که در بافت آن به کار می رود، نوع نقشه و ...
وقتی فرش با قیمت تمام شده از درب کارخانه خارج می شود، تا به دست دلالان به فروش برسد قیمتی دیگر بر می دارد که سبب می شود ، تفاوت قیمت فرش درب کارخانه و قیمت فرش در فروشگاه های واسطه به میزان بسیار فاحش افزایش یابد.

این نکته را کسانی که در خارج از شهر کاشان به دنبال خرید فرش کاشان هستند بهتر درک می کنند و به آنها توصیه می شود فرش خود را از مراکزی تهیه کنند که به فروش فرش به قیمت کارخانه مشغول می باشند و با مقایسه فرش کاشان نسبت به دیگر شهرهای ایران و جهان به تفاوت های فاحش آن پی خواهید برد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه