برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۸/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.
گلیم فرش فانتزی 500 شانه

گلیم فرش فانتزی 500 شانه

فروش انواع گلیم فرش های فانتزی 500 شانه با طرح های جذاب و زیبا به همراه قیمت استثنایی


گلیم فرش فانتزی 500 شانه از دسته محصولاتی است که در طرح ها و رنگ های سنتی مدرن و شاد تولید می شود. استفاده از نقش های چند ضلعی و سنتی در گلیم فرش های فانتزی جلوه و زیبایی بسیار زیادی به طرح و نقش این گلیم فرش فانتزی داده است. برخی از افراد در جست و جوی گلیم فرش ها با طرح های مدرن و فانتزی هستند تا جلوه ای مدرن و شیک به فضای خانه ببخشد. ما به این دسته از مشتریان پیشنهاد می دهیم؛ تا از شاخه محصولات گلیم فرش و فرش فانتزی به صورت دیدن فرمایند تا طرح زیبا و مدرن خود را در آنها پیدا کنند. ما برای آسانی شما مشتریان عزیز دسته محصولات گلیم فرش های فانتزی را ایجاد کرده ایم تا شما در انتخاب خود آسوده باشید. فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با امکان مقایسه طرح ها در کنار هم و اطلاع کامل از مشخصات فنی فرش، کار شما را برای تصمیم خرید فرش بسیار آسان کرده است.
گلیم فرش های فانتزی 500 در ابعاد 50*80، 1*2، 1*3، 1*4، 9 و 12 بافته می شود و برای فضاهای کوچک مانند فرش اتاق خواب و فرش آشپزخانه بسیار مناسب است. این دسته از فرش های زیبا و مدرن هستند و کیفیت درجه یکی دارند. شما مشتریان می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی فرش کاشان، گلیم فرش های فانتزی 500 شانه را مشاهده و در صورت پسند آن را خریداری کنید.
 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه