برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۰/۱/۲۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فروش فرش 700 شانه کاشان به قیمت کارخانه

خرید فرش 700 شانه کاشان

فرش 700 شانه کاشان
فرش های هفتصد شانه از پرفروش ترین قالی های ماشینی کاشان هستند که می توانند سالیان سال به عنوان یک کفپوش نرم و با دوام در خانه هر ایرانی به کار رود . این قالی های ماشینی پرفروش با دستگاه های مدرن و تراکم بالا همچون فرش های دستباف جلوه می کنند . فرش های هفتصد شانه در دو تراکم طولی 2550 و 2700 بافت می شود و بافتی ریز و ظریف دارند . قالی دستبافگونه هفتصد شانه کاشان به دلیل قیمت مناسب و ضخامت بالایی که دارد برای افرادی که به دنبال فرش ضخیم و ارزان هستند مناسب است .
فرش های هفتصد شانه تبدیلی از زیر مجموعه های فرش 700 شانه اصل کاشان است که با تراکم عرضی 1500 به صورت هفت رنگ بافته می شود .
فرش های طرح 700 شانه در شاخه ی فرش ماشینی هفتصد شانه واقعی نیست و به سبب بافت با طرح های جدید فرش هفتصد شانه به این نام معرفی می شود . تراکم عرضی این محصولات برابر فرش 500 شانه است و تراکم طولی برابر هزار گره دارد . قالی های طرح هفتصد شانه از ارزانترین فرش های هفتصد شانه کاشان است که علاوه بر کیفیت و طراحی فوق العاده از قیمت مناسبی برخوردار است .
بهترین تراکم طولی که برای فرش های هفتصد شانه به کار می رود تراکم 2550 است . تراکم 2550 باعث فشردگی و سفتی الیاف فرش 700شانه می شود . تراکم با ضخامت فرش ارتباط معکوس دارد و به همین علت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان از فرش های نازک به حساب می آید .
نخ خاب این فرش های با کیفیت غالبا از الیاف اکریلیک هیت ست شده است . هیت ست مرحله ای است که الیاف پس از گذر کوره های داغ به هم می چسبد و ضد حساسیت و بدون پرز می شوند . این الیاف با انواع شوینده های قوی از بین نمی روند و رنگ و ظاهر خود را حفظ می کنند . فرش های 700 شانه اکریلیک بدون پرز و ضد حساسیت هستند .
قالی های هفتصد شانه در تعداد رنگ فرش 700 شانه هشت رنگ ، فرش 700 شانه ده رنگ و فرش 700 شانه دوازده رنگ بافته می شود .

خرید فرش 700 شانه کاشان با قیمت کارخانه
برای خرید فرش های هفتصد شانه کاشان می توان دو روش خرید حضوری فرش هفتصد شانه از کارخانه و خرید غیر حضوری فرش هفتصد شانه به قیمت کارخانه را انتخاب نمود . خرید حضوری فرش های هفتصد شانه کاشان از روش های قدیمی و پر در سر است به هیمن علت خریداران زیادی روی به خرید غیر حضوری فرش ماشینی هفتصد شانه اورده اند . در خرید اینترنتی فرش های هفتصد شانه ، فرش با قیمت کارخانه به دست مشتری می رسد زیرا این فروشگاه ها زیر نظر تولید کننده بوده و هیچ گونه تقلب و واسطه ای در این میان وجود ندارد . حذف واسطه ها و دلالان فرش و همچنین خرید فرش هفتصد شانه به قیمت مصوب کارخانه از مهمترین فاکتورهای کلیدی در خرید اینترنتی فرش 700 شانه است .
در فروشگاه های اینترنتی فرش هفتصد شانه کاشان می توان انواع طرح و رنگ های قالی های دستبافگونه 700 شانه را از نزدیک مشاهده کرد و فرش هفتصد شانه اصل کاشان را به قیمت واقعی کارخانه خریداری نمود . امکان خرید جدید ترین فرش های 700 شانه کاشان از خدمات این مراکز است .
فروش فرش های هفتصد شانه کاشان به قیمت کارخانه تنها با روش مستقیم و بدون واسطه از کارخانه امکان پذیر است . فروشگاه های انلاین فرش 700 شانه کاشان تمامی طرح های فرش را در محیطی کوچک به نمایش گذاشته اند و هر خریدار می تواند با صرف زمان کوتاهی به تمامی این محصولات دست یابد .
صرفه جویی در وقت و هزینه و امان ماندن از شلوغی و ترافیک از مزایای خرید غیر حضوری فرش 700 شانه کاشان است . هر خریدار می تواند با انتخاب این روش در کمترین زمان ممکن بهترین فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان را سفارش دهد . سفارش اینترنتی قالی های دستبافگونه هفتصد شانه کاشان با گارانتی و ارسال رایگان همراه است .
مشتری می تواند با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی قالی هفتصد شانه کاشان و مطالعه مشخصات فرش و مقایسه ان با دیگر فرش های ماشینی ، سفارش خود را ثبت کرده و سپس به وسیله درگاه های بانکی پرداخت نماید .
در صورتی که تمایل به خرید فرش های هفتصد شانه اصل کاشان به قیمت کارخانه دارید می توانید وب سایت فروش فرش کاشان را انتخاب نمایید و با مراجعه به قسمت های مختلف فروشگاه بهترین خرید را داشته باشید . نماد الکترونیکی از مواردی است که می تواند اطمینان خریداران این سایت را تامین کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه